Haber

Yeşim Salkım’dan Haluk Levent’e ağır sözler! “Hırsız hiç mi suçlu değil?”

Kahramanmaraş merkezli depremin ardından Haluk Levent ile Kızılay arasında meydana gelen çadır olayı gündemde yerini aldı.

Konuyla ilgili üst üste gelen açıklamaların ardından bahis magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. Gündemle ilgili eleştirileriyle sık sık gündeme gelen ünlü müzisyen Yeşim Salkım, Devlet Bahçeli’nin Beşiktaş JK’dan ayrılmasını ilk olarak “Tebrikler ara sıra da olsa doğru karar verebiliyorsunuz, gelecek, hayırlısı olsun inşallah” sözleriyle eleştirmişti. “.

Ardından AHBAP derneği başkanı ünlü müzisyen Haluk Levent’i hedef aldı. Haluk Levent’le geçirdiği kısa sürede sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım gündem oldu.

“Hırsız hiç mi suçlu değil?”

Eleştirilerini sürdüren Yeşim Salkım, “Hırsızın hiç mi suçu yok?” Haluk Levent’e sert tepki gösterdi. Kısa sürede gündeme gelen görüntüde Yeşim Salkım şu sözleri kullandı:

“Hadi ama Kızılay çok büyük bir hata ve yanlış yaptı, oradan alan yanlış mı yaptı? Başka yerden aldıysa… Paran varsa istediğin yerden alırsın. Bu ülkede yapılan hatalar bitmiyor ama biraz adaletli düşünelim… “Oradan bağış toplayıp insanlardan aldığı parayı Kızılay’a aktarıp insanlara haber vermemesi ne kadar etik? Kahramanım diyen herkese inanmayın. Haluk Levent de bu işte Kızılay kadar haksız.”

gurpinar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu