Yaşam

Sertab Erener, büyülü sesi ve performansıyla unutulmaz bir gece geçirdi.

Türkiye’nin en uzun soluklu ve kapsamlı festivali olarak etkinlik dünyasına damgasını vuran İstanbul Festivali, Şenlik Park Yenikapı’da tüm hızıyla devam ediyor. Festivalin on birinci gününde Türk Pop Müziğinin güçlü isimlerinden Sertab Erener, festivalde tanıştığı hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Trendyol Yemek Ana Sponsorluğunda ve Sipay’in Fintek Sponsorluğunda düzenlenen festival, onbirinci gününde saat 16.00’da kapılarını açtı. 6 Ağustos’a kadar devam edecek olan ve farklı etkinliklerin yer alacağı İstanbul Festivali’nin on birinci gününde, ziyaretçiler çeşitli etkinlik ve konserlerle dolu dolu bir yaz akşamı geçirdiler.

Türk Pop Müziğinin efsane ismi Sertab Erener, Focus İstanbul Etkinlik Yönetimi tarafından Şenlik Park Yenikapı’da düzenlenen İstanbul Festivali’nde sahne aldı. ‘Her Dem Yeşil’ albümünden şarkıları ‘Bırak Olsun’ ile seslendiren sanatçı, ‘Sahilde’, ‘Renkli’, ‘Aşk’, ‘Her Yerim’ gibi klasik eserlerin yanı sıra ‘Olsun’ Can’, binlerce hayranının sevgisi ve coşkusu ile muhteşem bir sahne performansı sergiledi. sergilendi.

İstanbul Festivali, 1 Ağustos Salı günü bir diğer ünlü pop sanatçısı müzisyen Edis’i ana sahnede ağırlayacak. İstanbul Festivali konserleri 2 Ağustos Salı günü Duman ile devam edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-akyurt.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu