Takım

Football Manager 2024 Sezonu İle Oyunculara Yeni İçerikler Sunmak İstiyor

 
Sports Interactive tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanan simülasyon, futbol ve menajerlik oyunu Football Manager 2024, 6 Kasım’da geliyor.
 
Asırlık futbol menajerlik oyunu yeni versiyonuyla çıkmaya hazırlanırken, yeni dönemler, yeni içerikler, yeni biletler ve dahası bizleri bekliyor. Duran parçaları istediğimiz gibi kontrol edebildiğimiz ve ekibimizi istediğimiz gibi yönetebildiğimiz yapım, yakın gelecekte oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyunda futbolun tüm inceliklerini öğrenmeye başlıyorsunuz ve takımınıza olan sevginizi burada göstermeye çalışıyorsunuz.
 
Oyunda dilediğiniz yerden başlayıp çeşitli özgürlüklerle karşılaşabilirsiniz. Geliştirici gruba göre istersek alttan başlayıp komple bir altyapıya sahip yeni bir yönetici olarak buradaki yerimizi alabiliriz, istersek doğrudan zaferin peşinden koşmak için tepeden başlayabiliriz ve böylece doğrudan Kendimizi büyük takımlarda görüyoruz. Dolayısıyla bunun seçimi tabi ki bize düşüyor ve biz büyük bir çaba ile oyun içerisinde ilerlemeye çalışıyoruz.
 
Yeni bir profesyonel deneyim
 
 
 

Kariyerimizi yapabileceğimiz ve meslek modu ile öne çıkan imalatta da grubumuzu istediğimiz gibi koordine edip kendi başımıza planlar yapabiliyoruz. Dolayısıyla bu tarzdaki yönetim ve strateji oyunlarında her oyuncu farklı bir deneyim kazanabilir ve farklı taktiklerle zafere ulaşmaya çalışabilir.

Yönetim oyunları her yıl farklı yapılarla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Daha önce 2023 sürümüyle gördüğümüz ve 2024 sürümüyle birlikte yeni içerikler barındıran yapımın şu an için ön siparişleri açık olup yüzde 10 indirimle ön sipariş verebilir ve oyuna dilediğiniz gibi sahip olabilirsiniz.
 
Oyunu ön sipariş verirseniz elbette erken erişime sahip olabilirsiniz, böylece oyunu diğer oyunculardan önce deneyimleyebilirsiniz. Yeni sistemlerin, özelliklerin ve araçların yer aldığı oyunda elbette mesleğinizin basamaklarını tırmanmak ve zafere ulaşmak için çabalamaya başlıyorsunuz ve zirveye, hatta daha yükseğe tırmanmanız gerekiyor.
 
İnce ayarlamalar yapabileceğiniz, planlarınızı oyuna dahil edebileceğiniz, istediğiniz oyuncuyu istediğiniz bölüme koyabileceğiniz ve her oyuncudan en iyi verimi almaya çalışabileceğiniz yapım, gerçekten de modern bir futbol yönetim sistemini bizlere aktarmak istiyor.
 
 
 
Ayrıca oyunda istediğimiz tarzda menajer olabiliyor, kadromuzu ve kulübümüzü ayrı ayrı yönetebiliyor, her oyuncuyla ayrı ayrı ilgilenebiliyoruz.
Bu bağlamda her oyuncuyu farklı ele alırken elbette bir oyuncuya daha fazla odaklanabiliyoruz ve bu durumda ona daha fazla odaklanabiliyoruz. Altyapıdan istediğimiz formda oyuncu yetiştirebilir, yetiştirebilir ve onlara daha fazla antrenman olanağı vererek gelişimlerine katkıda bulunabiliriz.
 
Bunun dışında takımımıza, kulübümüze başarı getirecek yeni transferler, transfer oyuncular yapabiliriz. Elbette transfer dönemlerinde bu oyuncu ve kulüplere çeşitli teklifler yapabiliriz ve bu teklifler değerlendirilip başarılı olursa bu oyuncular takımımıza gelebilir ve onları istediğimiz pozisyonda oynatabiliriz. Elbette her oyuncunun her pozisyonda oynayamayacağını ve belli bir pozisyonun oyunculara teklif edilmesi gerektiğini biliyorsunuz. Dolayısıyla mevcut oyuncuları satın alabileceğiniz, altyapıdan oyuncu alabileceğiniz üretimde takımınızı istediğiniz şekilde başarılı kılmaya çalışıyorsunuz.
 
yeni mekanik
 

Yeni mekanikler ve özelliklerle bizlere sunulmayı bekleyen oyunda zafere ulaşmak oldukça önemli. Çünkü her galibiyetle birlikte oyunda yeni ve daha yüksek miktarlarda para kazanabiliyoruz ve bu parayla daha fazla fayda elde edebiliyoruz.

Oyunda modern sistemler ve yeni teknolojiler yer alıyor ve bu yenilikleri bir araya getiren 2024 sürümünde biz de istediğimiz gibi ilerleyebiliyor, taktik tahtasında istediğimiz planları yapabiliyoruz. Elbette oyundaki maçlara katılmadan önce bu board üzerinde istediğimiz taktikleri ve planları yapabiliyor ve bu noktada kendi mesleğimizi şekillendirebiliyoruz.
 
 
 
Bunun dışında istediğimiz taktik ve planlamayla diğer oyunculardan farklı bir şekilde yer alabiliyoruz ve her oyuncu farklı bir planlamayla burada karşımıza çıkabiliyor. Dolayısıyla başarının anahtarı hem oyuncu kalitesinden hem de kullandığınız taktiklerden oluşuyor ve bu taktikler oyun içinde büyük önem taşıyor. Aynı zamanda oyun başladığında bu taktikleri dilediğiniz gibi değiştirebilir, istediğiniz zaman sahaya yeni oyuncu davet edebilir, bunun dışında istediğiniz oyuncuyu ilk 11’e çıkartabilirsiniz. bakın burası tamamen sizinle ilgili ve bu seçimler tamamen sizinle ilgili.
 
Yönetim deyince aklımıza elbette yönetim ve simülasyon unsurları geliyor, strateji unsurlarıyla da bu oyunda yerimizi alabiliriz. Oyundaki geliştirme ekibine göre istediğimiz şekilde hedeflerimize ulaşabilecek bir takım kurabiliyor ve bu takımı istediğimiz gibi üst sıralara çıkarabiliyoruz. Ayrıca tabii ki yeni transferler yaparak takım kurabiliyoruz ve mevcut kadromuzla, hatta altyapımızla birlikte kadroya yeni oyuncular da davet edebiliyoruz. Oyunda kendi oyuncularımızı istediğimiz gibi eğitebiliyor, güçlerini artırabiliyor ve tek oyuncuya daha çok odaklanabiliyoruz.
 
Yukarıda da belirttiğim gibi bir oyuncuyu veya bir grup oyuncuyu eğitip seviyelerini arttırabiliyoruz. Elbette bu oyuncuların seviyeleri arttıkça hem sahaya daha güçlü çıkabiliyorlar hem de toplara daha fazla hakim olup en iyi şutları atabiliyorlar. Düşük seviyeli oyuncuları daha üst seviyelere çıkarabildiğimizde bu oyuncular daha güçlü bir şekilde sahadaki yerlerini alabilirler ve hem fizik hem de güç olarak gerçekten ön plana çıkabilirler.
 
 
 
Maç günlerinde oyun içindeki çeşitli taktik becerilerinizi istediğiniz şekilde kullanabilir, yaptığınız ince hareketlerle maçlardan galip çıkabilirsiniz. Dolayısıyla oyunda attığınız her küçük adım aslında arka planda büyük bir önem taşıyor ve maçtan da bu önemle çıkabiliyorsunuz. Durum böyle olunca küçük hamlelerinizin burada büyük etkisi olabilir.
 
2024’te oyuncuları mutlu etmek istiyor
 
2024 dönemiyle birlikte oyuna yeni içerikler ve birçok yeni mekanik geliyor. Geliştirici gruba göre bu dönemde daha fazla gerçekçilik ve üst düzey mekanikler var. Maç gerçekçiliği ve pozisyon yerleştirmenin daha ön planda olduğu bu dönemde oyuncu hareketleri, top fiziği ve ışıklandırma tamamen elden geçirildi ve bu güzelleştirmeler ile oyunda istediğiniz şekilde yer alabilir ve gerçekçi bir yapıyla karşılaşabilirsiniz. çeşitli iyileştirmeler içeren oyun.
 
Elbette bu önemli iyileştirmelerle birlikte oyunda daha fazla gerçekçilik ön plana çıkıyor ve oyuncuların rollerinde de bazı değişiklikler oluyor. Oyunda istediğiniz zaman oyuncuların yerlerini değiştirip, farklı şekillerde topla oynamalarını sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla burada bir oyuncu farklı pozisyonlarda oynayabilir ama sonuçta bir pozisyon belirlemeniz gerekiyor ve bu oyuncuyu o pozisyona göre çalıştırıp çalıştırabilirsiniz. Dolayısıyla burada istediğiniz eğitimi alabilir ve bu şekilde öne çıkabilirsiniz.
 
 
 
Kullandığınız taktikler ile duran topları da kontrol edebilir, duran top sistemi ile farklı senaryolarda dilediğiniz gibi maçlar kazanabilirsiniz. Oyunun duran kısımlarını geliştirmek için istediğiniz uzmanı işe alabilir ve bu uzmanlarla duran toplara daha hakim bir oyuncu yetiştirebilirsiniz. Bu nedenle aslında oyunun her noktasında çeşitli uzmanları işe alabilir ve bu uzmanları oyunculara vererek eğitebilirsiniz.
 
Örneğin yukarıda da belirttiğim gibi serbest vuruş ve serbest vuruş konusunda çeşitli uzmanlar birçok oyuncuya uyum sağlayabilmekte ve bu uzmanların çalıştırdığı oyuncular elbette bu serbest vuruş ve serbest vuruşlarda en üst seviyeye ulaşabilmektedir. Dolayısıyla yapacağınız her küçük egzersiz bile oyunda büyük yer bulabiliyor ve bu bakımdan bu oyunda gerçekçi bir yapının bulunduğunu söyleyebiliriz.
 
Elbette 2024 sezonunun yenilikleri bunlarla sınırlı değil aynı zamanda akıllı transfer mekanikleri de bu oyunda yer alıyor. Birçok oyundan bildiğiniz gibi ve diğer futbol oyunlarında olduğu gibi oyunda da bir piyasa döngüsü mevcut ve piyasa döngüsünün sağlıklı bir şekilde ortaya çıkması gerekiyor. Çünkü bu tür oyunlarda yaptığınız bir teklifin çılgın rakamlar ortaya çıkardığını görebiliyoruz ve diğer grupların bu oyuncuyu çok yüksek rakamlarla satın aldığını deneyimleyebiliyoruz. Dolayısıyla oyundaki her oyuncu için gerçekten sağlıklı fiyatlandırmanın olması ve piyasa döngüsünün bu şekilde ilerlemesi gerekiyor.
 
Transfer sistemine yenilik geliyor
 
 
 
Geliştirici gruba göre 2024 döneminde daha makul transferler yapabileceğiz ve bu transferlerle takımımızı güçlendirebileceğiz. Aynı zamanda küresel finans sistemiyle oyunda ilerleyerek kendi çıkarlarımıza kâr katabileceğiz. Aynı zamanda bir oyuncuyu almak istersek onu açık artırmayla satın alıp burada farklı bir emek vermeye başlayacağız. Geliştirici ekibe göre bugüne kadarki en rafine transfer pazarıyla burada yerimizi alacağız ve böylece oyundaki transfer sisteminin tüm kusurlarının giderildiği bir dönemle karşılaşabileceğiz. Bakalım bu transfer pazarı sağlıklı bir şekilde bizlere nasıl sunulacak, elbette oyun çıktığında hep birlikte göreceğiz. Bu kısımda herhangi bir aksaklık olmayacağını ve karmaşanın sağlıklı bir pazarda bizlere sunulmasını umuyoruz.
 
Öte yandan burada bahsedebileceğimiz başka bir sistem daha var. Oyunda yıldızlarımızı yani oyuncularımızı istediğimiz şekilde teşvik edebiliyor, bir dizi bireysel performansla birlikte antrenman yaptırabiliyoruz. Oyunda ister takımımızla ister bireysel olarak ilerleyebilir, bir oyuncuyu daha üst seviyelere çıkarabilir, bir oyuncuyu yıldız yapabiliriz. Dolayısıyla oyunda böyle bir mekanik var ve aslında bir oyuncuyu süperstar olarak öne çıkarabiliyor, oyuncunun mesleğine daha fazla çeşitlilikle dokunabiliyoruz.
 
 
 

Oyun bu stilistik varyasyonlara ve mekaniklere sahiptir. Bunlarla oyundaki yerimizi alabilir ve böylece her oyuncuya farklı şekillerde dokunabiliriz. Bu da oyunda yeni mekaniklerin ve içeriklerin bize aktarılmasıyla gerçekleşiyor. Aslına bakılırsa bu tür içerikler oyuncuların ilgisini çekerek oyunda daha fazla vakit geçirmelerini sağlayabiliyor.

Geliştirici gruba göre 2024 sürümü bugüne kadarki en eksiksiz sürüm olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Menajerlik oyunları içerisinde büyük yeri olan bu yapımda elbette mesleğimizin basamaklarını tırmanmaya ve gelecek planlarımızı bu şekilde yapmaya çalışıyoruz.
 
Öte yandan oyunda uzun süre vakit geçirebiliyorsunuz ve çıktığı günden bu yana pek çok hayran bu oyunu deneyimlemek istiyor. Dolayısıyla bu tarz yönetim oyunlarını seviyorsanız ve bu serinin hayranıysanız, hatta uzaktan bile ilgilenmiyorsanız ve yeni bir işe başlamak istiyorsanız bu oyuna göz atabilir ve bir şans verebilirsiniz. ve aynı zamanda tadını çıkarın.
 
Yukarıda da belirttiğim gibi oyun 6 Kasım’da biz oyun severlerin beğenisine sunulmaya hazırlanıyor. Erken erişim sürümünün 6 Kasım’dan önceki haftalarda biz oyun severlerin beğenisine sunulması planlanıyor. Bu nedenle geliştirici gruba göre 2 ila 3 hafta önceden açılabileceği söyleniyor. Yine erken erişim sürümünün farklı platformlarda farklı tarihlerde yayınlanacağı belirtiliyor. Bu nedenle oyunun erken erişim versiyonunun ilerleyen dönemlerde biz oyuncuların beğenisine sunulması planlanıyor ve elbette duyuruları takip ederek bunlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.
 
oyun fragmanı
 
 

aydincik-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort