Teknoloji

Her GTA Haritasını Ezbere Bilenleri Şok: GTA 6 Haritası GTA 5’in İki Katı Olabilir

Şimdiye kadar oyun dünyasında açık dünya söz konusu olduğunda yüksek standartları belirleyen yapımlar olan GTA oyunlarını, dolu ve canlı haritaları ile tanıdık. Merakla beklediğimiz GTA 6 ile ilgili sızıntılar, bu kez önümüzde devasa bir harita olduğunu gösterebilir.

GTA 6 ile ilgili en büyük sızıntılardan biri de oyunla ilgili olduğu iddia edilen bu harita oldu.

GTA 6’nın geçeceği söylenen harita olan bu alan, elbette resmi bir açıklamanın parçası değil. Kısacası oyun alanı elbette bundan çok daha farklı bir haritada olabilir. Ancak GTA 6 haritasının en yaygın görseli olan bu harita hakkında çok konuşuluyor.

Sızıntı olarak paylaşılan ve GTA 6 ile ilgili olduğu iddia edilen bu harita, GTA 5’in neredeyse iki katı büyüklüğünde.

Kısacası Rockstar Games bu sefer şehir büyüklüğünde bir oyun alanı ile karşımıza çıkabilir. GTA 5 haritasının bile ne kadar büyük olduğu düşünüldüğünde bu bölge, her GTA haritasını mahallesi gibi bilenlere küçük bir şok yaşatacak gibi görünüyor.

GTA 6’nın sahip olabileceği bu devasa harita konusunda oyuncuların kafaları biraz karışmış durumda.

Bazı oyuncular, bu devasa haritanın doldurulamayacağı konusunda gergin. Rockstar Games bu bahis konusunda oldukça tecrübeli olsa da son yıllarda büyük haritalar ve içi boş oyunlar ile karşımıza çıkan oyunlar da endişeleri tetikliyor. Söylentilerin ve sızıntıların gerçek olup olmadığı bilinmiyor, bakalım GTA 6 gerçekten bizi tez olan bu devasa haritaya bırakacak mı?

haber-sehzadeler.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu