Teknoloji

GTA 5’e 10 yıl sonra gelen yeni seçenek sonunda dedirtti.

Grand Theft Auto 5 Tanıştığımızdan tam olarak on yıl sonra, geliştirici Rockstar tarafından yapılan bir güncelleme sonunda kolay görünen ancak 10 yıldır beklediğimiz bir şeyi hayata geçirdi: alternatif bir sprint kontrolü seçeneği. Oyuncular artık koşmak için tek tuşla kaydırabilir. Yani artık karakterinizle Los Santos sokaklarında koşarken parmağınızı hissedene kadar butona art arda basmanız gerekmiyor.

Ayrıca Mors Karşılıklı Sigorta raporlarında değişiklik yapıldı. Yeni güncelleme ile birlikte yok edilen her araç için farklı istek göndermek yerine, yok edilen tüm araçları aynı anda talep edebilirsiniz . Son olarak, favori araçlarınızı hızlı bir şekilde bulmanızı kolaylaştırmak için garajlarınıza özel açıklama etiketleri ekleme olanağına sahipsiniz.

Rockstar tarafından yapılan açıklamada, “ Doğrudan Gun Wheel’den kolayca erişilebilen atıştırmalıklar ve yalnızca davetli oturumlarda satış görevlerini başlatma yeteneği gibi topluluktan doğrudan geri bildirimlerden ilham alan bu özellikler ve birçok deneyim iyileştirmesi, GTA Online’ın yaptığı sayısız iyileştirmenin yanı sıra olmuştur. Lansmanından bu yana PS5 ve Xbox Series X|S. alarak ” denildi. Açıklama şöyle devam ediyor: Güncelleme, ışın izlemeli yansımalar ve kademelerde yükselmeyi her zamankinden daha kolay hale getiren Job Builder’ın yanı sıra, gezici Gun Truck, 50 arabalık çok katlı garaj, yeni Plaka Oluşturucu, Taxi Job ve daha fazlasını içeriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu