Haber

Fadıloğlu ailelerin sorunlarını paylaştı

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu da yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuyor. Önder Rıdvan Fadıloğlu, aile ziyaretleri kapsamında Güvenevler ve Zeytinli Mahallesi’nde ikamet eden 2 aileye konuk oldu.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın. Allah’ın izniyle birbirimize sarıldıkça hep birlikte koşacağız” dedi.

Güvenevler Mahallesi’nde oturan 88 yaşındaki Ali Tilyon Dülger ve eşi Naime Dülger’i evlerinde ziyaret eden Rıdvan Fadıloğlu, aileyle yakından ilgilendi. Fadıloğlu, rahatsızlanan Ali Tilyon Dülger’e geçmiş olsun dileklerini ileterek, ailenin temenni ve sorunlarını dinledi. Fadıloğlu, daha sonra Zeytinli Mahallesi’nde ikamet eden Ramazan Doskun’un evine konuk oldu. Aileyle yakından ilgilenen Başkan Fadıloğlu, ailenin istek ve sıkıntılarını da dinledi.

Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin

Ramazan Doskan’ın evinde konuşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Ramazan kardeşimizle sohbetimiz 15 Temmuz’da başladı. Farklı ortamlarda beraberdik ama evinde ağırlamak istedi. ‘Evinde ziyarete geleceğiz’ dedik. Allah bugün bizlere nasip etti.” Evinde misafirdik. 15. Bu hususta kendisine çok teşekkür ediyorum.Milletimizde bu haslet olduğu müddetçe “Bu topraklarda emelleri olanlar, asla hedeflerine ulaşamazlar. Allah’ın izniyle birbirimize sarıldığımız sürece hep birlikte ileriye koşacağız. Misafirperverliği için Ramazan abime bir kez daha teşekkür ediyorum.”

Bizleri ziyaret eden Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ederiz.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ramazan Dolkun, “Bugün Önderliğimizin beni ziyaretinden çok memnun oldum ve çok mutlu oldum. Allah devletimize, milletimize ve Cumhurbaşkanımıza zarar vermesin. Bu Cumhurbaşkanımız olmasaydı halimiz ne olurdu? Geçmişi gördük liderimize çok teşekkür ediyoruz liderimiz sık sık aile ziyaretleri yapıyor bugün de benim evimde misafirdi Allah razı olsun Allah razı olsun başımız dertlerimizi dinledi dertlerini anlattı sorunlarımızı çözmek için ellerinden geleni yapacaktır. Allah büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin, kaçırmayın” sözlerini kaydetti. – GAZİANTEP

haber-abana.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu