Haber

Derginin tarihindeki bu olayların üzerinden 30 yıl geçtiğini öğrendiğinizde ağzınız açık kalacak.

Dergi arşivlerini tek tek inceledik ve bakın ne bulduk. Hülya Avşar’ın en çok konuşulan sahnesinden Tarkan’ın eski sevgililerine kadar neler var?

1. Hazırsanız nostalji serimize başlayalım: “Hayatımda flört etmedim zaten vaktim de yok” diyen Ebru Gündeş, 2 yıl sonra 1991’de gün yüzüne çıktı. Hamdi Vardar ile evlendi.

2. Tarkan’ın mayolu pozu tam olarak 1993 yılında çekilmiş. Fotoğrafa konu olan haber, Tarkan’ın çevreci olduğu ve çevre yararına konserler vereceği ile ilgiliydi.

3. Tarkan demişken bu aşka bir göz atalım. Tarkan’ın bilinen ilk magazin aşığı Juliet Dilge’dir. Uzun süre birlikte olan çift, 1993 yılında ilişkilerini sonlandırdı.

4. Televizyonu açar açmaz tarzıyla bizi büyüleyen bu güzel kıza “Abajur Kızı” adını verdiler. Bendeniz’in Türk Pop tarihine adını yazdıracağını o zamanlar kimse bilmiyordu.

5. O yılın en üzücü haberlerinden biri de ünlü rock grubu Pentagram’ın üyesi Ümit Yılbar’ın şehit edilmesiydi. Yılbar, saçları uzun olduğu için o dönemde bir miktar zorbalığa maruz kaldığını anlattı. Şehit olan asker kendi isteğiyle komando oldu.

6. Gülben Ergen, ilk kaseti “Merhaba”yı yayınlamadan önce iç çamaşırı defilelerinin en çok aranan modellerinden biriydi.

7. Sibel Can, ilk çocuğu Engin Can için sahneleri terk etti. Oğluyla birlikte stüdyoya böyle gitti.

8. Fatih Ürek’in ilk kaseti “Yaktı Yaktı” çıktıktan sonra gece kulüplerinin en popüler solisti oldu.

9. Sezen Aksu, Ahmet Utlu ile dördüncü evliliğini yaptı. Utlu ve Aksu düğüne böyle baktı.

10. Hülya Avşar 1993 yılında ‘Berlin Berlin’de’ filmindeki mastürbasyon sahnesinin gerçek olduğunu ve o duyguyu yaşadığını itiraf ederek olay yarattı.

haber-cemisgezek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu