Ekonomi

Binance ABD, ABD’de yeni banka ortakları bulmakta zorlanıyor

Önde gelen kripto para borsasının ABD kolu için sorunlar bitmiyor. BinanceABD, bankacılık hizmetlerine erişimde zorluk yaşadığı için kullanıcı fonlarını borsaya doğru düzgün aktaramıyor.

Dev borsa, ABD tarafındaki sorunlarla rekabet etmeye devam ediyor. Daha önce düzenleyicilerin dev borsaya dava açtığı görülmüştü. Ayrıca, Binance ABD’nin satın alınmasıyla ilgili yargı sorunları da kaydedildi. Artan düzenleyici baskı nedeniyle bankalarla işbirliğinin zorlaştığı artık açıktır.

Wall Street Journal, Binance ABD’nin müşterilerinin nakit parası için aracı bir banka bulmakta zorlandığını savundu. habere göre İmzaVe gümüş kapı Bankalarının iflasının ardından borsa çalışacak yeni bir banka bulmakta zorlanıyor. Şimdi Binance ABD’nin müşteri fonlarını doğrudan elinde tutacak bir bankaya ihtiyacı var.

Önde gelen borsanın ABD kolu, en son olarak Cross River Bank ve Müşteriler Bancorp konuştu. Ancak bu müzakerelerin başarısızlıkla sonuçlandığı ortaya çıktı. Binance ABD sözcüsü “Yeni ortaklıklar edinmeye devam ediyoruz.”söylemek yeterli.

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

haberibradi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu